English

Za razvoj slovenskega podeželja


Kontakti

Anton Jagodic
Kmetijsko gozdarska zbornica Slovenije,
Celovška 135, 1000 Ljubljana

T: 01 513 67 10
E: anton.jagodic@kgzs.si

Mitja Zupančič
Kmetijsko gozdarski zavod Celje
Trnoveljska cesta 1, 3000 Celje
T: 03 425 55 13
E: mitja.zupancic@ce.kgzs.si
Marija Kalan
Kmetijsko gozdarski zavod Kranj
Cesta Iva Slavca 1, 4000 Kranj
T: 04 280 46 32
E: marija.kalan@kr.kgzs.si
Janez Ocepek
Kmetijsko gozdarski zavod Ljubljana
Vegova 7, Moravče
T: 01 723 12 36
E: kss.moravce@lj.kgzs.si
Martina Ploj
Kmetijsko gozdarski zavod Maribor
Vinarska 14, 2000 Maribor
T: 02 228 49 30
E: martina.ploj@guest.arnes.si
Zita Flisar-Novak
Kmetijsko gozdarski zavod Murska Sobota
Štefana Kovača 40, 9000 Murska Sobota
E: zita.flisar-novak@gov.si
Bogdan Črv
Kmetijsko gozdarski zavod Nova Gorica
Rutarjeva 35, 5220 Tolmin
T: 05 388 28 13
E: bogdan.crv@go.kgzs.si
Mateja Strgulec
Kmetijsko gozdarski zavod Novo Mesto
Šmihelska 14, 8000 Novo mesto
T: 07 373 05 76
E: mateja.strgulec@gov.si
Darja Artenjak
Kmetijsko gozdarski zavod Ptuj
Ormoška cesta 28, 2250 Ptuj
T: 02 749 36 14
E: darja.artenjak@kgzs-ptuj.si

 

Kontakti
Izobraževanja in predavanja
Glasilo

Številka 123, 2014

 

  • Tema meseca: Tradicionalno svež - sejem Agra
  • Pogovor: Slovenski kmet je odprt, prijazen, delaven in družaben - Anton Perko, član sveta KGZS
  • Aktualno: Predlog ukrepov novi vladi
  • Nasveti:  Kako zaposliti tujega sezonskega delavca